Новости трекера
03-Окт Информация по блокировкам
13-Ноя Технический статус
09-Окт Путеводитель по RUTOR.org: Правила, Руководства, Секреты
https://venofilm.top https://hd1080.nophfilm.top/ https://gg33.top/

Астрал: глава 2 (2013/hdrip) скачать торрент

астрал: глава 2 (2013/hdrip)

Усі ми пам'ятаємо, чим закінчилася подорож Джоша Ламберта в паралельний світ. Екстрасенс Еліза, яка допомагала сім'ї Джоша у пошуках їх сина у потойбічному світі, загинула. Поліція початку розгляду і пошуки винних. В цей час сім'я Ламбертов переїжджає у будинок матері Джоша на якийсь час доки в їх будинку ведеться розслідування. Здавалося б, усе позаду і сім'я повинна була почати нове спокійне життя, рідко згадуючи пережите. Але не тут — те було! Пів, двері, радіоприймачі, крісла і інші предмети меблів починають шуміти сильніше, ніж раніше. Адже герой повернувся у світ живих не один. Його тіло зайняла старенька, якій хотілося жити серед людей. Близькі починають помічати, що з їх сином і чоловіком відбувається що-те нез'ясовне.
Джеймс Ван зробив прекрасний хід, знявши другу частину "Астралу" саме з того місця, де він зупинився в першій серії. Його знаменита "Пила" була на вершині успіху, і ніхто навіть не міг подумати, що іншому фільму під силу переплюнути його. Але фільм "Астрал" це зробив, хоча він не одного жанру з "Пилою". Той напханий кров'ю, жорстокістю, вбивством. А фільм в стилі хоррор просякнутий потойбічним містицизмом, що викликає липкий піт і примушує думати про цей фільм, як про що-то що реально сталося.
В другому фільмі сюжет багатіший, але не перенасичений. Фільм знятий як-ніби про різних людей, тому що у кожного своє життя ніби. Хто-те вивчаючи дитинство Джоша, намагається викликати душу померлої в першій серії Елізи. Хто-те ж намагається просто не з'їхати з глузду в цьому моторошному будинку, який немов ожив.
/> Фільм досить динамічний, сюжет не затягнутий.

Рік виходу: 2013
Країна: США
Жанр: жахи, трилер
Оригінальна назва: Insidious: Chapter 2
Режисер: Джеймс Ван
У ролях: Патрік Уилсон, Роуз Бирн, Лин Шэй, Тай Симпкинс, Барбара Херши, Стів Култер, Ли Уоннелл, Энгус Сэмпсон, Ендрю Эстор, Хэнк Харрис

me>


Для того что бы скачать фильм Астрал: глава 2 (2013/hdrip), нажмите скачать или скачать с зеркала.


Комментарии к фильму Астрал: глава 2 (2013/hdrip)

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
up
Файлы для обмена предоставлены пользователями сайта. Администрация не несёт ответственности за их содержание. На сервере хранятся только торрент-файлы. Это значит, что мы не храним никаких нелегальных материалов, а так же материалов охраняемых авторским правом. Используются технологии uCoz